Zadbaj o czyste wnętrze swojego auta!

Na estetyczny wygląd pojazdu wpływa nie tylko jego czysta i zadbana karoseria. Aby auto dobrze się prezentowało, a podróż nim była przyjemna, zadbać należy także o porządek w jego wnętrzu. W szczególności istotna jest tutaj utrzymana we właściwym porządku tapicerka samochodowa. Jednakże o ile czyszczenie auta z zewnątrz może wydawać się czynnością możliwą do wykonania we własnym zakresie kierowcy, to już czyszczenie tapicerki samochodowej, zwłaszcza gdy jest w gorszym stanie, bez zastosowania odpowiednich rozwiązań się nie powiedzie. I bardzo często, pomimo usilnych starań, nie udaje się tapicerki, jak i innych elementów wnętrza pojazdu należycie wyczyścić.


Nasza firma - PIT STOP Poznań, mając na uwadze powyższą sytuacje, jak również oczekiwania i wygodę klientów, w swojej szerokiej ofercie usług, proponuje profesjonalne czyszczenie i pranie tapicerki.

Zapewniamy skuteczne, szybkie oraz niezwykle dokładne czyszczenie tapicerki samochodów osobowych, jak i dostawczych na terenie miasta Poznań.

W zależności od życzeń klienta, przeprowadzić możemy kompleksowe sprzątanie. Obok świadczeń typu ogólne odkurzanie całego auta, proponujemy także inne usługi. Zamówić u nas można między innymi pranie tapicerki, mycie szyb i odświeżanie plastików, a także pranie podłogi oraz boczków. Sprzątanie auta - w tym pranie tapicerki samochodowej - zamówić można u nas już od 25 złotych. Cena za poszczególne warianty usług ustalana jest indywidualnie.


Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług wpływają dwa czynniki. Czyszczenie tapicerki samochodowej, mycie szyb czy podłóg wykonujemy przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Urządzenia marki KARCHER, które używamy na co dzień, stworzone zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania, dzięki którym czyszczenie auta może odbywać na najwyższym poziomie. Drugi czynnik, dzięki któremu usługi, jakie oferujemy są bardzo dobrej jakości, to pracownicy PIT STOP Poznań. W przypadku prac jakimi są czyszczenie tapicerki bądź odświeżanie plastików, liczy się dokładność oraz precyzja, z których słyniemy nie tylko w Poznaniu


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia tapicerki samochodowej i sprzątania wnętrza auta. Jesteśmy pewni, że jakość naszych usług, spełni Państwa wszelkie oczekiwania. PIT STOP Poznań swoje warsztaty posiada w stolicy Wielkopolski przy ulicy Królowej Jadwigi 15 ( przy Drodze Dębińskiej) oraz przy Alei Solidarności 48.

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu