Serwis ogumienia radzi:

Regularne serwisowanie samochodu stanowi podstawę do jego bezpiecznej, prawidłowej oraz ekonomicznej eksploatacji. W szczególności w przypadku co poniektórych elementów pojazdu, ich systematyczny serwis oraz, w razie potrzeby, wymiana starych części na nowe, ma ogromne znaczenie.


Do takich czynności zalicza się między innymi usługi, które świadczy wulkanizator. Opony należą do tych części samochodowych, które ulegają niszczeniu. W przypadku dłuższej eksploatacji opona zużywa się i konieczne jest skorzystanie z możliwości, jakie oferuje wulkanizacja. Mogą to być prace dotyczące naprawy ogumienia, jak również prostowania bądź naprawy felg. I tak na przykład, na bezpieczeństwo i wytrzymałość opony wpływ ma zawór. Jego przynajmniej dwukrotna kontrola w ciągu roku, pozwoli mieć pewność, że zawór, czy to w wyniku starzenia się, czy czynników zewnętrznych, będzie działał właściwie i zapewni pełne bezpieczeństwo.


Profesjonalna wulkanizacja to także należyte wyważanie kół. Właściwie przeprowadzony zabieg wyważania znacząco wpływa na długość używania elementów zawieszenia, układu kierowniczego oraz - w niezwykle dużym stopniu - opon. Na terenie miasta Poznań usługi o takim profilu wykonuje firma PIT STOP.


Czynności takie jak wulkanizacja dobrze jest powierzać sprawdzonym mechanikom, którzy wiedzą, jakie rozwiązania w danym przypadku warto zastosować. Centrum Poznania, jak i jego dzielnice typu Rataje, Winogrady, czy też Piątkowo to miejsca, gdzie za pośrednictwem firmy PIT STOP usługi świadczą tacy właśnie – sprawdzeni oraz doświadczeni mechanicy.


Firma ta w szczególności specjalizuje się w serwisie ogumienia - w dziedzinie jaką jest wulkanizacja stanowi prawdziwego profesjonalistę. Właściciele samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych, mogą liczyć w PIT STOP Poznań na wszechstronny pakiet usług wulkanizacyjnych. W ich skład wchodzi demontaż i montaż kół, jak również ich komputerowe wyważanie. Oferowana wulkanizacja obejmuje naprawę i prostowanie felg – stalowych oraz aluminiowych, na życzenie klienta przeprowadza się także ich czyszczenie oraz uszczelnianie.
PIT STOP Poznań oferuje skuteczną pomoc także w przypadku wystąpienie takich problemów, jak uszkodzenia na bieżniku bądź boku opony lub zniszczenie zaworu. Dotyczy ona kół stalowych, jak i aluminiowych.


Do wykonywania wszystkich powyższych prac, specjaliści z PIT STOP stosują wyłącznie profesjonalne urządzenia najwyższej jakości. Gdy doda się do tego doświadczenie oraz umiejętności fachowców z poznańskiej firmy, każdy klient może mieć pewność, że zlecona wulkanizacja, będzie usługą o najwyższych standardach.


Odwiedź jeden z warsztatów PIT STOP Poznań, które znajdują się w okolicy osiedli Rataje, Piątkowo oraz Winogrady i przekonaj się, jak działa profesjonalny wulkanizator.

 

 

 

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu