Naprawa felg

W ramach naszych usług proponujemy naprawę i prostowanie felg samochodowych i motocyklowych. Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia do spawania felg aluminiowych. Ponadto możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i aktualną wiedzą. Zajmujemy się także renowacją felg. Malujemy metodą systemową oraz proszkową. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi. Satysfakcja Klienta jest dla nas inspiracją! W naprawę felg wchodzi ocena stanu technicznego, piaskowanie felg, lakierowanie, spawanie i prostowanie. Oferta obejmuje również montaż i demontaż felg wraz z wyważaniem. Zapraszamy do współpracy!

Prostowanie felg

Większość uszkodzeń w felgach bez problemu można wyprostować. Kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i nie doradzamy usług, które mogą zarażać kierowcom i pasażerom. Jeżeli okaże się, że na feldze są duże pęknięcia, wygięcia od razu informujemy, że felga nadaje się do wymiany. Renowacja felg obecnie jest bardzo dokładna, dzięki specjalistycznym maszynom. Dzięki solidnemu zapleczu technicznemu oferujemy spawanie felg stalowych i aluminiowych. Kompleksowa regeneracja felg może im przywrócić pełną sprawność. Najważniejsze jest to, że pozbędziemy się drobnych pęknięć, które mogą zagrozić bezpieczeństwu. Jazda na krzywych felgach wpływa na komfort podróżowania, ale w dużym stopniu zagraża. Przy dużej prędkości może doprowadzić do osłabienia przyczepności i spowodować ściąganie auta na jedną stronę. Warto wiedzieć, że zniszczone felgi obniżają żywotność zwieszenia i opon. Należy szczególną uwagę zwrócić na felgi i w razie uszkodzenia niezwłocznie udać się do warsztatu samochodowego.

Renowacja felg w Poznaniu: przywróć blask swoim kołom z pit-stop-poznan.pl

Dzięki renowacji felg możesz w stosunkowo tani i szybki sposób poprawić wygląd swojego auta lub motocykla. Odwiedź nasz serwis samochodowy w Poznaniu i skorzystaj z usług prostowania, lakierowania i naprawiania felg. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i metody, dzięki którym możemy nadać porysowanym felgom nowy blask i przywrócić je do idealnego stanu.

Podczas renowacji felg w Poznaniu skutecznie usuwane są wszelkie zarysowania, odpryski oraz delikatne pęknięcia, które powstają na skutek codziennego użytkowania pojazdu. Po wykonanej naprawie pokrywamy powierzchnię felg powłokami ochronnymi, by ochronić je przed korozją i przedłużyć ich żywotność.

Prostowanie felg aluminiowych w Poznaniu – perfekcyjna precyzja

Czy felgi w Twoim aucie posiadają wgniecenia lub - z różnych przyczyn - uległy deformacjom? W naszym serwisie zadbamy o to, by przywrócić im pierwotny kształt i piękny wygląd! Zajmujemy się prostowaniem felg aluminiowych w Poznaniu, wykorzystujemy w tym celu specjalistyczne maszyny, które w delikatny, lecz skuteczny sposób korygują kształt i nierówności w powierzchni felg.

Zniekształcenia w felgach mogą prowadzić do nieprawidłowego zużycia opon, zmniejszenia komfortu jazdy, a nawet do zwiększonego ryzyka awarii samochodu. Naprawianie felg nie wiąże się z ryzykiem powstawania nowych uszkodzeń. 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego prostowania felg w naszym serwisie w Poznaniu. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Naprawa felg aluminiowych w Poznaniu: profesjonalne rozwiązania z pit-stop-poznan.pl

Felgi aluminiowe mogą w świetny sposób podkreślić elegancki lub sportowy charakter Twojego auta. Jednak stan felg wpływa także na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości zachęcamy do odwiedzin w serwisie Pit Stop - zajmujemy się naprawą felg aluminiowych, ich prostowaniem oraz kompleksową renowacją. Skutecznie usuwamy wszelkie pęknięcia, rysy i wgniecenia z powierzchni felg, przywracamy im piękny blask i pierwotny kształt.

Poznań: malowanie felg aluminiowych – odkryj swoją indywidualność z pit-stop-poznan.pl

Malowanie felg aluminiowych pozwala odświeżyć wygląd felg lub nadać im zupełnie nowy, unikalny wygląd. Chcesz podkreślić wyjątkowy charakter swojego auta? Odwiedź serwis samochodowy Pit Stop w Poznaniu i skorzystaj z profesjonalnego malowania felg!

Przed wykonaniem usługi felgi zostaną dokładnie oczyszczone z brudu, rdzy i starego lakieru. Tak przygotowana powierzchnia zostanie pokryta podkładem i dokładnie pomalowana wybraną przez Ciebie farbą, np. z efektem matu lub połysku, by podkreślić indywidualny styl Twojego auta. Na koniec felgi pokryte zostaną warstwą bezbarwnego lakieru, który zabezpieczy powierzchnię przed zarysowaniem lub szkodliwym wpływem wilgoci i soli drogowej.

 

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu