Serwis klimatyzacji samochodowej w Poznaniu

Zapoznaj się z najlepszą ofertą na serwis klimatyzacji w Poznaniu. Do dyspozycji klientów są nasze dwa punkty obsługi – wybierz Pit Stop Rataje lub Piątkowo. Oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji i wentylacji. Obsługujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. W zakres naszych usług wchodzi napełnianie klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji i systemów wentylacyjnych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie oraz współpracujemy tylko z doświadczonymi mechanikami. W procesie odgrzybiania stosujemy najskuteczniejsza metodę na rynku, czyli ultradźwięki. Serwis klimatyzacji wykonujemy terminowo i dokładnie, aby w przyszłości nie doszło do awarii.

Oferta Cennik Porady

Oferta na serwis klimatyzacji

Poznański warsztat PIT STOP oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji oraz wentylacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę klimatyzacji samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Zakres naszych samochodowych usług konserwacyjnych obejmuje między innymi napełnianie oraz odgrzybianie urządzeń klimatyzacyjnych i systemów wentylacyjnych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. W procesie odgrzybiania stosujemy najskuteczniejsza metodę na rynku, czyli ultradźwięki. Gwarantujemy terminowe i dokładne wykonanie powierzonych nam zadań.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszych warsztatów:

Aleja Solidarności 48
(budynek stacji Lotos)

Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)

PIT STOP Poznań - serdecznie zaprasza!

Państwa uwadze polecamy również świadczone przez nas usługi z zakresu wymiany opon i czyszczenia tapicerek samochodowych.

 

Serwis klimatyzacji – cennik

Usługa

Serwis klimatyzacji – czynności

cena za usługę

napełnienie czynnikiem w ilości 200 [g]

odgrzybianie ultradźwiękami

test szczelności układu

 

podstawowy

x

 

x

180

rozszerzony

tak

tak

tak

250

 

Cennik uzupełniający:

  • każde dodatkowe 100[g] czynnika klimatyzacji – 40 zł
  • odgrzybianie metodą ultradźwiękową – 90 zł

Naprawa nieszczelnych układów oraz wymiana uszkodzonych podzespołów wyceniana jest indywidualnie.

Napełnienie klimatyzacji

Napełnienie klimatyzacji wykonywane jest przez stację obsługi klimatyzacji. Cały proces rozpoczyna się od momentu podłączenia stacji poprzez zawory, aż do układu klimatyzacji. Całość trwa około godzinę. Warto przynajmniej raz do roku napełniać klimatyzację, aby jazda samochodem była przyjemna i komfortowa. Ponadto klimatyzacja przyspiesza odparowywanie szyb w trakcie deszczu. O każdej porze roku możemy skorzystać z dobroci klimatyzacji. Jeżeli zaniedbamy układ klimatyzacji, z czasem on straci swoje właściwości. Może również powodować nieprzyjemne zapachy oraz emitować bakterie.

Porady na temat eksploatacji klimatyzacji

Szczelna i sprawna klimatyzacja w ciągu roku traci od 10 do 15 % objętości czynnika chłodzącego. Okresowe napełnianie klimatyzacji czynnikiem wydłuży okres bezawaryjnego użytkowania.
Przyjemny świeży zapach w aucie przywróci odgrzybianie klimatyzacji ultradźwiękami. Metoda polega na wypełnieniu układu parą powstałą w wyniku „rozbijania” cieczy czyszczącej ultradźwiękami, skutecznie usuwa mikrobiologiczne zanieczyszczenia z układu wentylacyjnego i klimatyzacji.

Zadzwoń i przyjedź do Pit Stop

 

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu

Klimatyzacja