Co możemy zaoferować posiadaczom samochodu?

Dobry i zaufany mechanik to niezwykle ceniony przez każdego posiadacza samochodu fachowiec. Niezwykle ważna jest bowiem świadomość, że w razie jakiejkolwiek awarii czy też problemu z samochodem, można pojazd oddać w sprawdzone ręce.


Klienci PIT STOP Poznań mają pewność, że korzystając z naszych usług, będą mieli do czynienia z pełnym profesjonalizmem. W ciągu wielu lat działalności, skutecznie serwisując powierzone nam pojazdy, stworzyliśmy markę cenioną nie tylko na rynku poznańskim. Zarówno właściciele aut osobowych, ciężarowych, jak i innego typu pojazdów, niezwykle cenią sobie kompleksową obsługę, jaka czeka na nich w PIT STOP Poznań.

Wymiana oleju czy klocków hamulcowych to dla nas pestka! Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

W ramach realizowanego w naszych warsztatach serwisu, proponujemy różnego rodzaju usługi, dzięki którym pojazdy będą funkcjonować sprawnie oraz bezpiecznie. Do takich usług należy między innymi kontrola oraz naprawa elementów hamulcowych. Klocki, bębny, szczęki, czy też tarcze hamulcowe to części, które stosunkowo szybko ulegają zużyciu. Niezwykle ważna jest zatem ich należyta kontrola i wymiana. Innymi elementami samochodu, które w PIT STOP Poznań mogą być we właściwy sposób serwisowane oraz sprawdzane są filtry kabinowe, paliwowe oraz filtry powietrza. Usługą, którą bardzo często wybierają nasi klienci jest także wymiana oleju.


Do świadczeń serwisowych, jakie jako PIT STOP Poznań realizujemy, należy również pomiar grubości lakieru samochodów bądź też usługi wulkanizacyjne. Posiadamy także odpowiednie środki oraz rozwiązania technologiczne, dzięki którym klimatyzacja oraz wentylacja w samochodach naszych klientów zacznie działać poprawnie i oszczędnie.


Oprócz usług typowo warsztatowych, jak wymiana klocków hamulcowych czy też opon, zamówić można także czyszczenie tapicerki i innych elementów wnętrza samochodu. To wszystko razem sprawia, że propozycja PIT STOP Poznań należy do niezwykle kompleksowych oraz wyróżniających się ofert na rynku.


Należy również odnotować, że szeroki zakres oferowanych przez nas profesjonalnych usług, idzie w parze z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu