Mechanik samochodowy Poznań

 

Szukając mechanika samochodowego w Poznaniu, warto skorzystać z naszych usług! Prowadzimy warsztat Pit Stop, gdzie dokonujemy wulkanizacji  i wymiany opon, wykonujemy drobne naprawy serwisowe oraz czyścimy tapicerki pojazdów, a to wszystko w niezwykle przystępnej cenie. Zatrudniamy zespół fachowych i doświadczonych mechaników samochodowych, dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie usterki w Twoim pojeździe zostaną zlikwidowane. Do naszych zadań należy też, m.in. reperowanie i prostowanie felg, wymiana klocków hamulcowych, oleju i filtrów i wiele innych.

Wykonujemy czynności obsługowe związane z okresowym serwisem samochodów osobowych i dostawczych. Na zakres naszej oferty składają się następujące usługi:

  • wymiana oleju (w silniku, skrzyni biegów),
  • wymianę filtrów (kabinowego, paliwowego, powietrza),
  • wymiana klocków hamulcowych, bębnów, szczęk i tarcz hamulcowych,
  • wymiana tłumika,
  • pomiar grubość lakieru samochodu.

Okresowa wymiana opon to najlepszy moment na kontrolę stanu zużycia elementów układu hamulcowego oraz ewentualną wymianę klocków jak i tarcz. Pit Stop Poznań gwarantuje wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

Serwis samochodowy w Poznaniu – Twoje auto w najlepszych rękach na pit-stop-poznan.pl

Rozumiemy, jak ważny jest dla każdego właściciela pojazdu fakt, by po serwisie auto działało bezawaryjnie i zapewniało kierowcy oraz pasażerom bezpieczeństwo podczas jazdy. Z tego względu nasi mechanicy samochodowi z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia i dokładają wszelkich starań, by wykryć i zlikwidować wszelkie usterki występujące w pojeździe. 

Po wykonaniu prac staramy się zwrócić auto do właściciela w jak najlepszym stanie technicznym. Pracownicy serwisu Pit Stop w Poznaniu dbają również o wysoką jakość świadczonych usług, dzięki czemu klienci mogą przez długi czas czerpać satysfakcję z użytkowania samochodu.

 

 

Specjalistyczny sprzęt do naprawy samochodów

Profesjonalny mechanik samochodowy dysponuje odpowiednim sprzętem, dzięki któremu może dokonać wszystkich napraw. Nasz warsztat  wyposażony został w nowoczesne narzędzia oraz akcesoria, dzięki którym dużo łatwiej i szybciej możemy reperować pojazdy i wymieniać opony. Ponadto w naszym warsztacie mamy również profesjonalny komputer diagnostyczny, dlatego szybko możemy zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę. Co więcej, serwisujemy również klimatyzację samochodową, co pozwoli Ci wykonać u nas kompleksowe prace naprawcze.

Dlaczego warto skorzystać z usług mechaników samochodowych Pit Stop z Poznania? Decydując się powierzyć nam naprawę pojazdu, oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Nasza ekipa wykona fachową diagnostykę oraz przegląd i przedstawi Ci dokładnie, jakie usterki wymagają naprawy. Następnie sporządzi kosztorys serwisu.

Możesz mieć pewność, że do napraw podchodzimy naprawdę rzetelnie. Korzystając z naszego warsztatu, nie musisz wracać na kolejną wizytę. Montujemy wysokojakościowe części zamienne, które zawsze świetnie współgrają z określonym modelem samochodu. Korzystamy jedynie z oferty polecanych producentów różnych podzespołów do aut.

Jeśli masz pytania, zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami. Z chęcią udzielimy Ci wszystkich niezbędnych odpowiedni. Nasze warsztaty mieszczą się w Poznaniu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

 

 

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu

Mechanika