Mechanik samochodowy Poznań

 

Szukając mechanika samochodowego w Poznaniu, warto skorzystać z naszych usług! Prowadzimy warsztat Pit Stop, gdzie dokonujemy wulkanizacji  i wymiany opon, wykonujemy drobne naprawy serwisowe oraz czyścimy tapicerki pojazdów, a to wszystko w niezwykle przystępnej cenie. Zatrudniamy zespół fachowych i doświadczonych mechaników samochodowych, dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie usterki w Twoim pojeździe zostaną zlikwidowane. Do naszych zadań należy też, m.in. reperowanie i prostowanie felg, wymiana klocków hamulcowych, oleju i filtrów i wiele innych.

Wykonujemy czynności obsługowe związane z okresowym serwisem samochodów osobowych i dostawczych. Na zakres naszej oferty składają się następujące usługi:

  • wymiana oleju (w silniku, skrzyni biegów),
  • wymianę filtrów (kabinowego, paliwowego, powietrza),
  • wymiana klocków hamulcowych, bębnów, szczęk i tarcz hamulcowych,
  • wymiana tłumika,
  • pomiar grubość lakieru samochodu.

Okresowa wymiana opon to najlepszy moment na kontrolę stanu zużycia elementów układu hamulcowego oraz ewentualną wymianę klocków jak i tarcz. Pit Stop Poznań gwarantuje wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

 

Specjalistyczny sprzęt do naprawy samochodów

Profesjonalny mechanik samochodowy dysponuje odpowiednim sprzętem, dzięki któremu może dokonać wszystkich napraw. Nasz warsztat  wyposażony został w nowoczesne narzędzia oraz akcesoria, dzięki którym dużo łatwiej i szybciej możemy reperować pojazdy i wymieniać opony. Ponadto w naszym warsztacie mamy również profesjonalny komputer diagnostyczny, dlatego szybko możemy zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę. Co więcej, serwisujemy również klimatyzację samochodową, co pozwoli Ci wykonać u nas kompleksowe prace naprawcze.

Dlaczego warto skorzystać z usług mechaników samochodowych Pit Stop z Poznania? Decydując się powierzyć nam naprawę pojazdu, oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Nasza ekipa wykona fachową diagnostykę oraz przegląd i przedstawi Ci dokładnie, jakie usterki wymagają naprawy. Następnie sporządzi kosztorys serwisu.

Możesz mieć pewność, że do napraw podchodzimy naprawdę rzetelnie. Korzystając z naszego warsztatu, nie musisz wracać na kolejną wizytę. Montujemy wysokojakościowe części zamienne, które zawsze świetnie współgrają z określonym modelem samochodu. Korzystamy jedynie z oferty polecanych producentów różnych podzespołów do aut.

Jeśli masz pytania, zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami. Z chęcią udzielimy Ci wszystkich niezbędnych odpowiedni. Nasze warsztaty mieszczą się w Poznaniu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

 

 

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu

Mechanika