Mobilna wulkanizacja - czy warto z niej korzystać?

Każdy właściciel samochodu musi raz na jakiś czas skorzystać z usług zakładu wulkanizacyjnego. Jesteśmy do tego zmuszeni i nie wyłącznie w razie problemów z ogumieniem. Konieczność wymiany opon przed nowym sezonem wiąże się zwykle z oczekiwaniem w długich kolejkach do wulkanizatora. I tu wychodzi nam naprzeciw usługa mobilnej wulkanizacji.

Mobilna wulkanizacja - oszczędzaj swój czas i energię

Korzystając z usługi mobilnej wulkanizacji, klient może wskazać dowolne miejsce wymiany opon. Może to być parking przed jego domem czy okolice pobliskiego marketu - ważne, żeby wyznaczony teren zapewniał wystarczająco dużo przestrzeni na zrealizowanie usługi.

Wulkanizator przyjeżdża z potrzebnym sprzętem i w umówionym miejscu sprawnie i fachowo wykonuje zlecenie. Wszystko odbywa się szybko, bez konieczności dojazdu do zakładu wulkanizacyjnego. Jest to szczególnie cenne w okresie wczesnowiosennym i późną jesienią, kiedy kierowcy tłumnie wybierają się do wulkanizatora w celu wymiany ogumienia na nowy sezon.

Kiedy można skorzystać z mobilnej wulkanizacji?

Mobilna wulkanizacja to usługa niezwykle wygodna. Pozwala uniknąć stania w długich kolejkach do rutynowej wymiany opon. Szczególnie jednak docenią ją osoby, którym przydarzyła się awaria ogumienia w trasie.

Możliwość przyjazdu specjalisty na miejsce zdarzenia, pozwoli uniknąć wysokich opłat za holowanie pojazdu, jeżeli nie będziemy w stanie sami dojechać do warsztatu. Wulkanizator w miarę możliwości, na miejscu dokona naprawy uszkodzeń. Zaoszczędzi nam to niepotrzebnego stresu związanego z wzywaniem lawety, a tym samym w istotny sposób wpłynie na obniżenie kosztów.

Mobilna wulkanizacja - usługa dla każdego

Mobilna wulkanizacja to usługa, której głównym celem jest dopasowanie się do potrzeb klienta. Zarówno pora, jak i miejsce wymiany lub naprawy ogumienia, ustalane są indywidualnie. Niezależnie zatem od Twoich godzin pracy czy prywatnych planów, w elastycznym grafiku specjalisty od mobilnej wulkanizacji na pewno znajdzie się dogodny dla Ciebie termin.

Pit Stop

Serwis ogumienia 1
Al. Solidarności 48
(budynek stacji lotos)
Poznań
tel.: 532 633 220

Serwis ogumienia 2
Królowej Jadwigi 15
(w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej)
61-871 Poznań
tel.: 532 633 221

Mapa dojazdu